About us

Uzun süredir reklam alanında faliyet gösteren firmamız Reklam sektöründede kendine yer edinen ve bu alanda'da on dokuz senedir faliyet göstermektedir. Avrupa pazarında tecrübesi olması bu konuda daha başarılı olmamıza olanak sağlamaktadır. Avrupa standarlarını bilmemiz avrupada bulunan müsterilerimizi daha iyi anlamamıza sıfır hatayla ihracat yapmamızı sağlamaktadır. Üretimlerimiz hem kendi alanımızda hemde fason olarak türkiyedeki tecrübeli üreticilerle devam etmektedir.. Çalışmalarımız müşterilerimizin istekleri üzerine şiparişle yapılmaktadır genellikle çizimler bizim tarafı ndan tasarlanmış olup ona bire bir uygun üretim onayı alındıktan sonra aşama aşama üretim yapılmaktadır. Uygun fiyatlandırma ve kaliteli üretim amaçlamaktayız..

Outdoor..

Outdoor reklam denince akla genelde ilk olarak geleneksel billboardlar gelir. Özellikle pazarlama dehası bir kültürün var olduğu Amerika’yı yakından takip edenler bilir, orada yıllardır birçok yeni yöntem kullanılıyor. Her gün yeni bir outdoor reklam metodu geliştiriyorlar. Outdoor deyince sadece akla billboard gelmesin. Birçok çeşit alternatifimiz var aslında.

İndoor..

Indoor tabela, yönlendirme ve reklam uygulamaları; içmimari ile birleşen estetik ve firmanızın güçlü yapısı ile; vazgeçilmezleri olmalıdır. Unutmayın ki indoor çalışmaları markanızın kişiliği ile ilgili ipuçları verir...

Uygulamalarımızın bir parçası olun!

Bazı Müşterilerimiz